Lipiec 05 2020 09:30:38
Nawigacja
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Info online

KsiążkiOstatnie Artykuły
g
stat4u
Największa zagadka UFO XX wieku - "Bitwa o Los Angeles"
O godzinie 3:16 37 Brygada " Coast Artillery" otworzyła ogień z pocisków ziemia-powietrze do niezidentyfikowanych obiektów, lub obiektu, wystrzelono wtedy aż 1400 takich pocisków, ostrzeliwano non-stop przez niespełna godzinę i ... nic, jakby strzelano w powietrze ...

Niewyjaśnione wydarzenie mające miejsce 25 lutego 1942. Otworzono wtedy ogień z artylerii przeciwlotniczej do niezidentyfikowanego obiektu (lub obiektów) latającego zaobserwowanego nad Los Angeles, ponieważ obawiano się japońskiego nalotu, jednak nie strącono żadnego samolotu, jakby tego było mało po wojnie rząd Japoni przyznał że nie latały po niebie w tym czasie japońskie samoloty, więc co to mogło być?!

24 lutego służby United States Navy poinformowały, że obserwatorzy dostrzegli na niebie w okolicach Los Angeles kilka świecących obiektów. Doprowadziło to do ogłoszenia wieczorem alarmu przeciwlotniczego i obsadzenia stanowisk dział przeciwlotniczych. Kiedy wydawało się, że to fałszywy alarm, około godziny 02:15 wykryto na radarach niezidentyfikowany obiekt.

Syreny alarmowe włączono o 02:25 i nakazano zastosować zaciemnienie. Chwilę później niebo zaczęły przeczesywać reflektory przeciwlotnicze, a artyleria przeciwlotnicza otworzyła ogień. W stan gotowości zostało postawione lotnictwo, ale myśliwce pozostały na ziemi. Ludność cywilna zeszła do schronów lub piwnic oczekując nalotu, a na niebie zaobserwowano świecący obiekt.

Świecący obiekt lub obiekty był/były cały czas ostrzeliwane z ziemi, natomiast dowództwo IV Korpusu Powietrznego nie wydało rozkazu użycia myśliwców. Ostrzeliwany obiekt przeleciał nad wybrzeżem od Santa Monica do Long Beach. Kiedy doleciał do Signal Hill zaczął manewrować – najpierw skręcając w stronę lądu, potem zawrócił nad Pacyfik, gdzie w końcu zniknął.

Alarm został odwołany o godzinie 7:21

Kilka budynków zostało uszkodzonych wskutek spadających odłamków i nisko wybuchających pocisków artylerii przeciwlotniczej. Trzy osoby zmarły na zawał serca z powodu paniki, trzy inne zginęły od źle naprowadzonego ognia przeciwlotniczego, doszło też do kilku wypadków drogowych wskutek zaciemnienia.
W szpitalu wózek inwalidzki zaczął sam się poruszać | FILM
Niedawno opublikowane nagranie ze szpitala robi furorę w mediach społecznościowych.

W Indiach w mieście Chandigarh kamery miejscowego szpitala zarejestrowały dziwną sytuację przed wejściem. Wózek inwalidzki nagle zaczął się poruszać i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że zaczął sam skręcać i poruszać się w stronę wyjściowej drogi, oprócz kamer świadkiem zajścia był ochroniarz Manoj Kumar, który miał wtedy służbę i był w pobliżu ...

"Wyszedłem na mały "obchód" akurat popijałem wodę, gdy drzwi się otworzyły nie mogłem uwierzyć własnym oczom, wózek inwalidzki sam się poruszał w kierunku wyjścia, był lekki wiatr i bardzo zimno, to było podwójne zaskoczenie ponieważ z natury mamy tropikalną pogodę" - powiedział Manoj Kumar

Na filmie (który można obejrzeć poniżej) wózek zaczyna poruszać się około godziny 00:30.

Chociaż bardzo łatwo przypisać ruch do wiatru (zwłaszcza, że ​​wózek inwalidzki był na zewnątrz), niektórzy pracownicy byli podobno tak przerażeni materiałem, że od tamtej pory niechętnie przychodzili do pracy na nocną zmianę z powodu możliwości na "obecność nadprzyrodzoną".

News ukazał się w zagranicznych serwisach informacyjnych, ale nikt nie zwrócił uwagi na pewną ciekawostkę, którą dostrzegł czytelnik serwisu zagadkiswiata.pl Dosłownie sekundę przed ruchem wózka inwalidzkiego, czujne oko zauważy białą kulę, która ukazuje się w kadrze z prawej strony i 'jakby' wleciała w ten wózek.

Oczywiście traktujemy to jako ciekawostkę, ale nagrania z kamer szpitala są prawdziwe i dają do myślenia.
Leki spowodowały, że krew kobiety zmieniła kolor na atramentowo-niebieski, wygąladała jak "Zombie"
Warren, lekarz medycyny ratunkowej w szpitalu Miriam w Providence, powiedział w rozmowie z CNN, że wcześniej tylko raz w życiu widział "niebieskiego" pacjenta. Było to podczas jego rezydentury. Tamto zdarzenie tak mocno utkwiło mu w głowie, że natychmiast był w stanie zidentyfikować stan 25-latki.

Pacjentka wyznała, że poprzedniej nocy zażyła duże ilości benzokainy, leku bez recepty na ból zęba. Leku tego często używa się właśnie w stomatologii m.in. by pacjent mógł przetrwać zabieg dentystyczny bez uciążliwego bólu. Benzokaina blokuje kanały dla jonów sodu, co uniemożliwia powstanie potencjału czynnościowego w komórce nerwowej, który przez mózg odczytywany jest właśnie jako ból.

Kobieta, której chorobę wywołała benzokaina, została wyleczona przez podanie dwóch dawek błękitu metylenowego. Na szczęście 25-latka zgłosiła się do szpitala dosyć szybko. Bowiem w przypadku, gdy poziom methemoglobiny wzrośnie do 50 proc. lub więcej, pacjent może zapaść w śpiączkę lub nabawić się powikłań serca czy mózgu, spowodowanych brakiem tlenu. Poziom methemoglobiny powyżej 60 proc. może spowodować śmierć.
Odkryto bardzo dziwne stworzenie nieznane nauce 3500m pod Antarktydą | FILM
Naukowcy z Expedition Antarctica rozpoczęli 50-dniową ekspedycje przez lodowy kontynent i odkryli bardzo dziwne stworzenie 3500 metrów pod lodową powierzchnią Antarktydy.

Nie jest podobne do żadnego stworzenia, jakie do tej pory znała nauka ...

Zostało odkryte przez naukowców na pokładzie nowozelandzkiego statku badawczego RV Tangaroa.

„Z przodu ma coś całkiem interesującego, co w pewnym stopniu porównało go do małego hipopotama” - powiedział dr Kareen Schnalbel, biolog morski w National Institute of Water and Atmospheric Research.

„Nie wiemy, ile ich tam jest, ale nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem”.
Tymczasem ludzie na Twitterze porównali niesamowite odkrycie z tym stworzeniem z horroru science fiction z 1982 roku "The Thing".

Podczas gdy misja wciąż trwa, naukowcy opublikowali na YouTube dokument zatytułowany The Secrets of Antarctica, opisujący wszystkie niesamowite odkrycia dokonane do tej pory.
Zrekonstruowano twarz kobiety starszą od piramid w Gizie, która żyła 7500 lat temu. To pani Calpeia
Eksperci kryminalistyczni stworzyli szczegółową rekonstrukcję neolitycznej kobiety znalezionej w jaskini na Gibraltarze.

Nazwana Calpeia w nawiązaniu do klasycznego imienia Gibraltaru, kobieta, która miała być w wieku 30 lat, kiedy zmarła, została starannie odtworzona w ciągu sześciu miesięcy przez zespół kierowany przez konserwatora Muzeum Narodowego Gibraltaru Manuela Jaena.

Jej szczątki zostały odkryte w jaskini w 1996 roku.

„Byliśmy w stanie wydobyć DNA z czaszki, dzięki czemu wiemy wiele rzeczy” - powiedział profesor Clive Finlayson.

„Wiemy, że była kobietą, wiemy, że miała rysy związane z ciemnymi włosami / oczami”.

„Ciekawe było to, że kiedy spojrzeliśmy na jej pochodzenie, 10 procent jej genów pochodziło z miejscowych mezolitycznych myśliwych, ale 90 procent jej genów pochodziło z Anatolii [współczesna Turcja]”.

Ukończoną przebudowę odsłonił 10 września minister dziedzictwa dr John Cortes.

„Kiedy zobaczyłem to, co inni zobaczą za kilka dni, zapierało dech w piersiach, gratulacje dla Manuela za tę niesamowitą pracę”- powiedział.

„Ta młoda dama, myślę, że miała pod koniec życia30/40 lat, mieszkała na Gibraltarze siedem i pół tysiąca lat temu. Została pochowana w jaskini w Europa Point”
Marynarka Wojenna USA potwierdza, że ​​materiał filmowy o UFO jest prawdziwy | FILM
Materiał wideo przedstawiający pilotów amerykańskiej marynarki wojennej ścigających dziwne niezidentyfikowane obiekty latające został potwierdzony jako prawdziwy.

W 2017 i 2018 r. New York Times opublikował trzy filmy pokazujące pilotów amerykańskiej marynarki wojennej próbujących ścigać niezidentyfikowane obiekty na dużych wysokościach podróżujące z hipersoniczną prędkością.

Obiekty nie wykazywały widocznych skrzydeł, znaków ani nawet żadnych widocznych środków napędowych.

Teraz Joseph Gradisher, rzecznik Zastępcy Szefa Operacji Morskich ds. Wojen Informacyjnych, zgłosił się do "The Black Vault", że te filmy są autentyczne.

Utrzymuje, że marynarka wojenna USA uważa te obiekty za „niezidentyfikowane zjawiska latające”. Filmy nigdy nie zostały zatwierdzone do wydania i zostały przypadkowo rozpowszechnione przez byłego pracownika Pentagonu.

Pierwotnie były przeznaczone do dodania do wewnętrznej rządowej bazy danych.

Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że to potwierdzenie nie oznacza, że ​​obiekty z natury miały charakter pozaziemski, amerykańska marynarka wojenna nie wie, czym są i mogą być to tajne obiekty innych mocarstw takich jak Rosja, czy Chiny.

W wywiadzie dla „New York Times” emerytowany dowódca amerykańskiej marynarki wojennej David Fravnor powiedział, że latający obiekt, który obserwował z kokpitu, miał „długość około 40 stóp i owalny kształt”. Z kolei porucznik Ryan Graves, pilot myśliwca F/A-18 Super Hornet, powiedział „Timesowi”, że obiekty, które widział w 2014 i 2015 roku, wyglądały jak „kula otaczająca sześcian”.

Obiekty zostały wykryte na różne sposoby. Fravnor i inni piloci widzieli „niezidentyfikowane zjawiska lotnicze” na własne oczy. Operatorzy radaru na pokładzie pobliskiego krążownika rakietowego USS Princeton obserwowali obiekty przez „kilka tygodni” za pomocą systemu radarowego SPY-1.
Odkryto największe zwierzę jakie kiedykolwiek latało po niebie, rozpiętość skrzydeł większa niż w samolocie F-16! - To "Zamrożony Smok"
Paleontolodzy zidentyfikowali jedno z największych latających stworzeń, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi.

To olbrzymie stworzenie, które szybowało po niebie w kredzie 76 milionów lat temu, zostało nazwane Boreasami Cryodrakon , co oznacza „Zamrożony smok z północy”(Frozen dragon of the north)

Odkryty pierwotnie w Dinosaur Provincial Park w południowej Albercie 30 lat temu, częściowy szkielet był mylony z innym rodzajem pterozaura do niedawna, kiedy nowa analiza pozwoliła ekspertom w końcu rozpoznać go jako nowy gatunek.

Ten olbrzymi latający gad, o rozpiętości skrzydeł ponad 10 metrów i wadze ok ćwierć tony, najprawdopodobniej zjadłby wszystko, w tym małe dinozaury.

„Są to jedne z najbardziej charyzmatycznych zwierząt kopalnych” - powiedział Michael Habib z Muzeum Historii Naturalnej w Los Angeles.

„Były inspiracją dla niezliczonych filmowych potworów i kluczem do zrozumienia ekologii i globalnych ekosystemów na całym świecie”.

„Podobnie jak dzisiaj latające zwierzęta, mogą dostarczyć ważnych wskazówek na temat tego, jak zwierzęta w tym czasie reagowały na zmiany klimatu”.
W piątek 13 nad Leicester pojawiły się płonące obiekty UFO, wywołały panikę i zamieszanie | FILM+Wyjaśnienie
Wieczorem w piątek 13 w mediach społecznościowych zawrzało, ludzie zaczęli masowo informować o niezwykłym spektaklu nad miastem.

Piątek 13 nie był najlepszym dniem dla takiego wydarzenia, kiedy na niebie wiele płonących obiektów zaczęło krążyć nad Leicester, mieszkańcy byli dodatkowo zakłopotani i zaniepokojeni tym, co się dzieje.

W mediach społecznościowych szybko pojawiły się doniesienia o tym zjawisku, ale najwięcej telefonów otrzymała od mieszkańców lokalna policja, którzy wierzyli, że byli świadkami katastrofy lotniczej.

Niektórzy nawet wierzyli, że obiekty miały charakter pozaziemski.

„Widziałem osiem różnych obiektów z płomieniami, które następnie znikają” - powiedział świadek Jess Taylor.

„Wyglądają jak rakiety lub wybuchające części w samolotach”.

„Na niebie lecą dwie niebieskie kule światła”, napisał inny facebook Mackay Jamie. „To dziwne. Na pewno mamy UFO nad Leicester tej nocy, ludzie”.

Jak się jednak okazało, wyjaśnienie było banalne, aczkolwiek organizatorzy i policja publicznie powinni o tym powiadomić mieszkańców, tak się nie stało, organizatorzy poinformowali policje, a ta 'zapomniała' poinformować miasta.

„Jesteśmy świadomi planowanego wydarzenia, w którym iinnowacyjne wojskowe fajerwerki są odpalane z samolotów w rejonie Wigston i Leicester” - napisała policja na Twitterze.

Proszę nie zgłaszać tego policji, ponieważ organizatorzy już nas o tym poinformowali. To samo wydarzy się jutro (sobota)”.
Wędkarz doznał szoku i prawie wyskoczył z łodzi na widok tego co złowił
Norweski wędkarz Oscar Lundahl doznał szoku i prawie wyskoczył z łodzi rybackiej na widok ryby, którą złowił ...

Złowiony okaz to prawdopodobnie "Chimeras Monstrosa Linnaeus" słabo opisana przez naukowców ryba z prostego powodu, bardzo cięzko jest ją spotkać, a co dopiero złowić. Ma nieproporcjonalnie do ciała bardzo duże oczy, żeby lepiej widzieć w morskich głębinach. Owy okaz został wyłowiony z głębokości 800 metrów!

Lundahl łowił na 4 wędki, a przynętą okazałą się "Makrela"

„To było niesamowite. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Po prostu wyglądało to bardzo dziwnie, trochę jakby z kosmosu. Byłem bardzo przerażony, zwijanie go zajęło mi około 30 minut” -powiedział.

Pan Lundahl twierdzi, że ze względu na ekstremalną zmianę ciśnienia ryba tego nie przeżyła.

Nie chcąc go marnować, powiedział, że zabrał rybę do domu i usmażył. Mimo brzydkiego wyglądu było pyszne.

„To trochę jak dorsz, ale smaczniejsze” - powiedział.
Naukowcy przez przypadek odkryli najczarniejszą czerń na naszej planecie!
Inżynierowie z MIT przypadkowo stworzyli materiał 10 razy czarniejszy niż cokolwiek, co było wcześniej i choćby był bardzo nierówny, ludzkie oko zawsze będzie widziało go jako spłaszczoną materię.

Osobliwy materiał, który składa się z pionowo ustawionych nanorurek węglowych wyhodowanych na wytrawionej chlorem folii aluminiowej, jest w stanie pochłonąć aż 99,995% całego przychodzącego światła, to jest niesamowite, światło się praktycznie od niego nie odbija!

Został stworzony całkiem przypadkowo podczas wysiłków mających na celu zwiększenie właściwości elektrycznych i termicznych nanorurek węglowych poprzez hodowanie ich na aluminium i innych materiałach przewodzących prąd elektryczny.

Materiał bije poprzedni rekord „czerni” Surrey NanoSystems za jego stworzenie, znany jako „Vantablack”, który jest w stanie pochłonąć 99,96% całego światła.

Od tego czasu został wystawiony w postaci czarnego diamentu na wystawie „The Redemption of Vanity” na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych.

Istnieją jednak również praktyczne zastosowania takiego materiału.

„Istnieją zastosowania optyczne i kosmiczne w przypadku bardzo czarnych materiałów, artyści interesowali się czernią, sięgając daleko przed renesansem” - powiedział prof. Brian Wardle.

„Nasz materiał jest 10 razy czarniejszy niż cokolwiek, co kiedykolwiek zostało zgłoszone, ale myślę, że najczarniejsza czerń jest ciągle zmieniającym się celem”.

Czarna dziura, móże nie być żwykłą dziurą, tylko materią pochłaniającą w zupełności światło.
Ostatnie wpisy w profilach
RannevtaR
expired is is levitr


RannevtaR
levitra 20 mg o is


RannevtaR
i recommend rx online is


TOP 30
· Mieszkaniec wyspy Bali doznał szoku, gdy zobaczył to stworzenie we własnym domu, myślał że to "Obcy" - Wyjaśnienie | (FILM) Czytano: 13,420
· Gigantyczne stworzenie podobne do 'Czarnego Wilka' atakuje dużego psa! | (Film) Czytano: 7,225
· Obca nauce forma życia spadła z drzewa i zaczęła się ruszać | (FILM) Czytano: 5,228
· Tajemnicza postać uchwycona na kamerach - "Wygląda jak pijany 'Obcy' wychodzący z baru o 3 nad ranem" (FILM) Czytano: 5,070
· Odkryto największe zwierzę jakie kiedykolwiek latało po niebie, rozpiętość skrzydeł większa niż w samolocie F-16! - To "Zamrożony Smok" Czytano: 4,843
· Kałamarnica Olbrzymia została sfilmowana w mrokach oceanu na głębokości 750 metrów (FILM) Czytano: 4,648
· Metalowe kule z RPA mają trzy miliardy lat! Czytano: 4,353
· Dawid Kostecki - Współwięzniowie znają prawdę, media kłamią Czytano: 3,960
· Wędkarz doznał szoku i prawie wyskoczył z łodzi na widok tego co złowił Czytano: 3,911
· Tajemniczy potwór z morskich głębin zaatakował 5 metrowego rekina, ocalała tylko głowa. Czytano: 3,272
· Na Marsie Istnieje życie, Łazik Curiosity odkrył Grzyby Czytano: 3,261
· W Chinach zarejestrowano pająka, którego odwłok przypomina ludzką twarz | (FILM) Czytano: 3,130
· 3 Gigantyczne kamienne bloki - Największe na świecie! Czytano: 3,023
· Zoo w Paryżu zaprezentowało jeden z najdziwniejszych organizmów na świecie - bezmózgową, samoleczącą się „BLOB” |FILM Czytano: 2,945
· 29mm stworzenie emituje dźwięk o natężeniu 157 decybeli, to tak jakby przyłożyć głowę do silnika JumboJeta Czytano: 2,845
· Rekiny Polarne mogą żyć nawet 500 lat, odnaleziony i zbadany okaz urodził się ok 1505 roku! Czytano: 2,791
· Zaobserwowano olbrzymie jajo kałamarcnicy, jest wielkości słonia! | FILM Czytano: 2,719
· Krzyżówka Człowieka z Małpą na prawdę istniała w XX wieku! Czytano: 2,691
· Zrekonstruowano twarz kobiety starszą od piramid w Gizie, która żyła 7500 lat temu. To pani Calpeia Czytano: 2,661
· Czy Jezus przeżył ukrzyżowanie? Po przeczytaniu tego artykułu stwierdzicie, że tak. Czytano: 2,641
· Magiczna roślina powodująca odmienne stany świadomości - Ayahuasca (yagé) Czytano: 2,320
· Kamera ochrony CCTV zarejestrowała coś niepokojącego w prywatnym domu | (FILM) Czytano: 2,301
· Tajemnicze stworzenie znaleziono na terenie posiadłości w Titusville | (FILM) Czytano: 2,275
· Największy obiekt zaobserwowany we wszechświecie jest 5 miliardów razy większy niż nasze Słońce - UY Scuti Czytano: 2,262
· Odkryto gigantyczne podziemne góry 650km pod powierzchnią planety, mogą być wyższe niż Mt Everest Czytano: 2,242
· "Kosmiczna sieć” - Naukowcy ujawnili pierwsze zdjęcie obejmującej wszechświat sieci międzygalaktycznych włókien Czytano: 2,212
· Pokazano dinozaura w całej okazałości wiadomo tez co jadł ostatnio Czytano: 2,178
· W szpitalu wózek inwalidzki zaczął sam się poruszać | FILM Czytano: 2,173
· Najstarsze drzewo świata ma prawie 10 000 lat! - Old Tjikko Czytano: 2,169
· Duże, podobne do węgorza zwierzę zostało nagrane w rzece Ness | FILM Czytano: 2,157
· Najtwardsze zwierzęta na ziemi. Da się je zabić? - Niesporczaki (FILM) Czytano: 2,098
· Tyranozaur mógł być dla niego przekąską dającą spokój na kilka miesięcy - Titano Boa | Animacja Czytano: 2,090
· Na wyspie odkryto wymarły gatunek człowieka, był mniejszy niż fikcyjny Hobbit. Czytano: 2,071
· Zaginione starożytne miasto zostało dokładnie zlokalizowane - To Mahendraparvata Czytano: 2,025
· Najstarsze, najlepiej zachowane ciało ma prawie 2500 lat Czytano: 2,014
· W Chinach złowiono rybę z głową przypominającą ptaka | (FILM) Czytano: 1,991
· Człowiek bez mózgu ma świadomość na poziomie zdrowego człowieka Czytano: 1,973
· Półtonowy ptak żył w Europie razem z ludźmi, miał 4 metry wysokości Czytano: 1,938
· Bardzo duże zwierze zostało znalezione na szkockiej plaży Czytano: 1,876
· Wyhodowane w laboratorium mózgi mogą być „świadome i cierpiące” Czytano: 1,875
· Kobieta, która "umarła" napisała szokującą wiadomość Czytano: 1,851
· Niezwykłe stworzenie nagrane na Kostaryce, wygląda jak Predator (FILM) Czytano: 1,850
· Dziwne zachowanie wrony w Japonii, wygląda jak Goryl - Wyjaśnienie + (FILM) Czytano: 1,773
· Pół roślina, pół zwierzę - Elysia chlorotica Czytano: 1,757
· Odkryto bardzo dziwne stworzenie nieznane nauce 3500m pod Antarktydą | FILM Czytano: 1,751
· Błąd medyczny sprawił, że kilkanascioro dzieci zamieniło się w wilkołaki - Hiszpania Czytano: 1,726
· Odkryto nowy gatunek małży, która zjada skały i wydala piasek |(FILM) Czytano: 1,669
· Łazik Curiosity ponownie napotkał źródło światla na Marsie Czytano: 1,594
· Człowiek rozumny może być starszy od małp, z biegiem czasu nauka zaskakuje coraz bardziej - Niesamowite odkrycie Czytano: 1,581
· HD 140283 Metuzalem - Tajemnicza Gwiazda może być starsza niż wszechświat. Czytano: 1,557
Najnowsze video
Wygenerowano w sekund: 0.06 1,512,100 unikalne wizyty